Oferta sponsorska KTS-K Oferta Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

  strona główna  
  GOSRiT  
  Oferta     Galeria     Linki     Drużyny Ligi Sołeckiej     Drużyny gminy Luzino     Kontakt  
  Cennik  

facebook[Rozmiar: 580 bajtów]
PROJEKTY
RADA RODZICÓW


[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K Wikęd Luzino
IV Liga

- Klub
- Kadra
- Trenerzy
- Terminarz i tabela
- Sponsorzy

REZERWY KTS-K WIKĘD
- Terminarz i tabela

[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K GOSRiT Luzino


GOSRiT Luzino III liga Kobiet
Trener Sylwester Piątek

III liga TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2000/2001
Trener Rafał Kaczmarczyk

Liga A1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT / el professional Luzino 2001/2003
Trener Paweł Radecki

Liga B1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2003/2004
Trener Paweł Hinz
Trener Wojciech Krasucki

Liga JC1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT / KLEBA Luzino 2004
Trener Grzegorz Semak

Liga JC2 TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2005/2006
Trener Karol Piątek

Liga JD1 G2 TABELA I WYNIKI

GOSRiT II Luzino 2005/2006
Trener Paweł Buzała

Liga JD1 G1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2006
Trener Piotr Jasielski

Liga JD2 G1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT / GL Luzino Dziewczyny U12
Trener Maksym Graczyk

GOSRiT Luzino 2007
Trener Mateusz Cytryniak

Liga JE1 TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2008
Trener Tomasz Kotwica

Liga JE2 TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino 2009/2010
Trener Tomasz Joryn
Trener Maksym Graczyk


AKADEMIA PIŁKARSKA KAROL PIĄTEK
rocznik 2010 i młodsi

GOSRiT Luzino siatkówka dziewcząt
Trener Piotr Sonnenberg

GOSRiT Luzino tenis stołowy
IV liga TABELA I WYNIKI

GOSRiT Luzino sekcja sztuk walk
Trener Rafał Freitag

GOSRiT Luzino sekcja kickboxingu
Trener Rafał Karcz

GOSRiT Luzino sekcja sportów siłowych i fitness
Trener Piotr Kotłowski

[Rozmiar: 580 bajtów]
Obiekty sportowe
- Hala Widowiskowo – Sportowa
-Stadion GOSRiT Luzino
-Boisko Orlik w Luzinie
-Boisko Sportowe w Kębłowie
-Kolorowe boisko Barłomino
-Ścieżka Zdrowia w Luzini
-Sala Gimnastyczna i antresola
-Siłownia
-Boiska Sołeckie
-Siłownie Zewnętrzne
OFERTA SPORTOWA
- Kalendarz Imprez 2016


- Piłkarska Przyszłość
z Lotosem”

- Piłka Nożna
- Kickboxing
- Tenis Stołowy
- Siatkówka Dziewcząt
- Nordic Walking
- Biegi Na Orientację
- Lekka Atletyka
- Sporty Walki Koluchstyl
- Świetlica Integracyjna 'Skrzydła Anioła'
- Zespół Teatralny St.Lawrence
- Aktywni seniorzy
- Oferta organizacji
Obozów Sportowych

- Kalendarz meczy wiosna 2016
- Oferta reklamowo-sponsorska
- Młodzieżowe Centrum Kariery
- Sprawozdania z działalności
[Rozmiar: 580 bajtów]
Cykliczne imprezy sportowe
- Ogólnopolskie Turnieje Kaszub Cup
- Kaszubska Paraolimpiada
- Nadzieje Polskiej Piłki
- Luzińska Liga Halowa
- Luzińska Liga Sołecka
- Luzińska Liga Sołecka na hali
- Spartakiada Przedszkolaków
- Kaszubska Piętnastka
- Grand Prix Luzina
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino
- Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej
- Gala Sportu
[Rozmiar: 580 bajtów]
Oferta turystyczna
„Muzeum Techniki Wojskowej Gryf”

-Na Kaszubskiej Drodze
- Spływy kajakowe
Ogólnie o gminie:
- Strona gminy
- Krótko o gminie
Gastronomia:
- Chata Kębłowo
- Pizzeria Sorrento
Noclegi:
- Hotel Czardasz
- U Zbycha
- Hala Luzino
- Casilla
- Dom na Kaszubskiej Wsi
- Aurelia Agroturystyka
- Ale Chata Barłomino
- Domek Ostoja
Aktywna turystyka:
- Bieganie
- Biegi na Orientację
- Geocaching
- Jazda konna
- Stajnia Dąbrówka
- Nordic Walking
- Szlaki rowerowe
- Szlaki piesze
- Ścieżka Zdrowia w Luzinie
- Ścieżka Zdrowia w Robakowie
- Piesze wycieczki
- Zielony punkt kontrolny
- Arboretum
- Dampcówka
[Rozmiar: 580 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
[Rozmiar: 580 bajtów]
Patronat medialny
[Rozmiar: 580 bajtów]
Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM
Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM

Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM, pierwszy tego typu program upowszechniania sportu i wyrównywania szans w Polsce, został zainaugurowany 3 września 2012 roku w Bytowie. Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk, we współpracy z Grupą LOTOS S.A., otworzyła pierwszy ośrodek zamiejscowy w ramach programu. Na mapie Polski obecnie znajduje się 15 biało-zielonych punktów – 12 ośrodków zamiejscowych, 2 filie Szkółki Lechista oraz Gdańsk z Lechią na czele.

W Luzinie projekt zainaugurował w styczniu 2014 roku i obecnie programem objętych jest ponad 100 zawodników KTS-K GOSRiT Luzino.

Dzięki programowi „Biało-zielona przyszłość z Lotosem” dzieci będą miały równą szansę rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play. Jednym z najistotniejszych elementów programu jest to, że nie koncentruje się on wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych – z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce grać w piłkę na poziomie amatorskim.

W ramach programu każdy ośrodek otrzymuje niezbędną pomoc do realizacji programu. Poza tą finansową dla klubów i trenerów, każda drużyna objęta szkoleniem wg Wieloletniego Planu Szkolenia jest wyposażana w sprzęt sportowy i treningowy. Liczba ta systematycznie się zwiększa – z każdym rokiem do programu przystępują nowe roczniki w ośrodkach zamiejscowych. Ponadto najzdolniejsi (około 100 młodych zawodników) otrzymują stypendia z Programu, przyznawane co 6 miesięcy.

Dzięki programowi Akademia największego Klubu piłkarskiego Pomorza rozszerzyła swój zasięg działania na terenie województwa pomorskiego i okolic. Metodycznym i wieloletnim treningiem zostało objętych ponad 3000 dzieci, które coraz bardziej identyfikują się nie tylko ze swoim Klubem, ale także Lechią Gdańsk i głównym partnerem programu – Grupą LOTOS S.A, oraz samym programem.

Najważniejsi są ludzie

Zdając sobie sprawę, że kluczową rolę w szkoleniu odgrywa trener, program wspiera ich w wielu płaszczyznach. To ich praca bowiem determinuje jakość treningu i motywację do działania wśród zawodników. Od każdego z nich wymagamy więcej, ale także wspieramy w szczególny sposób. Trenerzy objęcie programem za swoją dodatkową pracę (wdrożenie programu szkolenia, monitoring zawodników i opis w elektronicznej bazie danych) są doceniani i wspierani w szczególny sposób. Każdy z nich otrzymuje dodatkowe, comiesięczne wynagrodzenie, a ponadto udział w licznych szkoleniach i zgrupowaniach dedykowanych specjalnie członkom Programu oraz finansowanie udział w szkoleniach zewnętrznych. Dodatkową zachętą do wzmożonej pracy jest także system nagród trenerskich. Daje to pewność prowadzenia profesjonalnego treningu i monitoringu procesów treningowych.

Szansa dla każdego dziecka

Wszelkie działania w Akademii Piłkarskiej skoncentrowane są na realizacji naszej misji – wyszkolić piłkarza kompletnego. tzn. takiego zawodnika, który jest optymalnie ukształtowany pod względem sportowym jak i moralnym, aby mógł po ukończeniu wieku młodzieżowca zasilić kadrę pierwszego zespołu Lechii Gdańsk oraz w późniejszym etapie Kadrę Narodową. Aby było to jednak możliwe, uwzględniając liczne doświadczenia, młody zawodnik musi rozwijać się zarówno piłkarsko jak i społecznie. Największy komfort zapewnia możliwość mieszkania we własnym domu, będąc pod nadzorem rodziców. To właśnie każdemu dziecku daje Program, nie tracąc przy tym na jakości szkolenia.

Obserwacja, nagroda, identyfikacja - zgrupowania kadr programu, udział w obozach Akademii Same działania wewnątrz poszczególnych ośrodków są dla nas niewystarczające. Przeglądamy, szkolimy, integrujemy. Dzięki temu mamy stałą możliwość bezpośredniej obserwacji i udziału w zajęciach z trenerami w poszczególnych ośrodków. Realizujemy pokazowe treningi prowadzone przez trenerów APLG. Ponadto wspólnie stworzyliśmy reprezentację programu pod szyldem Kadry Programu Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM. Działając systemowo w ramach szkolenia realizujemy też obozy w okresie letnim, na które zapraszamy wyjątkowo uzdolnionych zawodników. Dają nam one doskonałą możliwość zorganizowania specjalnych zajęć, zintegrowania dzieci z poszczególnych ośrodków. To także wyjątkowa okazja do szczegółowej obserwacji zawodników, która umożliwia opracowanie dalszych indywidualnych planów na przyszłość.

Wybrana grupa zawodników ma także możliwość pojechania na obozy przygotowawcze z drużynami młodzieżowymi Lechii Gdańsk. Dla nich czas spędzony z zespołami, do których mogą w niedalekiej przyszłości trafić jest świetną motywacją do dalszej wytężonej pracy, ułatwia ewentualny start w drużynie a trenerom daje okazję do wprowadzenia ich do zespołu. Niewątpliwie pobyt na zgrupowaniach także identyfikację z największym Klubem pomorza, jakim jest Lechia Gdańsk.

Zwieńczenie Programu – turniej LOTOS Junior Cup

Turniej „LOTOS Junior Cup - Mała Piłkarska Kadra Czeka” dla 12-latków, stanowi podsumowanie całorocznej pracy w ramach „Biało-zielonej przyszłości z LOTOSEM”. Poza walorami czysto szkoleniowymi, stanowi ważny element integracji wszystkich klubów współpracujących z APLG oraz daje możliwość wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej. Jest także szansą dla młodych adeptów, dotychczas niezwiązanych z projektem - w pierwszej, eliminacyjnej fazie turnieju, udział wziąć mogą wszystkie drużyny, także tzw. dzikie, podwórkowe. Następnie zespoły awansują do półfinałów, które organizowane są ośrodkach – uczestnikach Programu. Zwycięzca awansuje do Wielkiego Finału w Gdańsku, zasilając swoją kadrę wybranymi zawodnikami z pozostałych drużyn danego półfinału, i od tej pory wszystkie zespoły występują pod nazwą miasta, w którym awans wywalczyły.

Finał to wielkie święto sportu. Jest czysta, sportowa rywalizacja, dobra zabawa, integracja wszystkich drużyn. Każdy uczestnik może poczuć się tak wyjątkowo jak w czasie finału Ligi Mistrzów. Można także spotkać piłkarzy I zespołu Lechii Gdańsk. W 2014 roku w czasie finału odbył się również festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz projekt „Kibice Razem” – Sportowy Festyn Dzielnicowy. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci zjeżdżalni, dmuchanych zamków i konkursów związanych oczywiście z Lechią Gdańsk.
[Rozmiar: 959 bajtów]
Wesprzyj nas!DAROWIZNA

SPONSORING

[Rozmiar: 580 bajtów]
Złoty sponsor
[Rozmiar: 580 bajtów]
Sponsor Klubu

[Rozmiar: 580 bajtów]
Partner Klubu[Rozmiar: 580 bajtów]
. Luzińska Liga Sołecka
2017

TABELA

PKT
1. Zelewo30
2. Kębłowo28
3. Milwino24
4. Kochanowo19
5. Sychowo13
6. Wyszecino11
7. Luzino7
8. Barłomino3

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
. Halowa Liga Sołecka
2017

TABELA KOŃCOWA

PKT
1. Milwino21
2. Luzino15
3. Barłomino14
4. Sychowo 12
5. Kębłowo 8
6. Zelewo6
7. Robakowo5
8. Kochanowo0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
[Rozmiar: 1440 bajtów][Rozmiar: 1532 bajtów] Unikalnych wizyt: 5878647
Zalecana przeglądarka: Mozilla Firefox